Каталог лучших сайтов

Каталог лучших сайтов

 
добавить в избранное | сделать стартовой

 
.: Новости каталога
.: Каталог сайтов
     .: Добавить сайт
     .: Получить код
     .: Определить тИЦ и PR NEW
.: Наши партнеры
.: Правила
.: Статьи
.: другие cтатьи
.: Полезно знать
 
 

Прочие товары и услуги

Буряки

Термін посіву: з 5 по 12 травня (для зимового споживання). Підзимовий посів припадає на початок–середину листопада.

Глибина посіву: 2,5—3 см (під зиму 20-25 см).

Грунт пухкий родючий.

Термін проростання насіння: 5-6 днів.

Тривалість вегетаційного періоду: ранні сорти буряків — 50-80 днів, середньостиглі — 80-100, пізні— понад 100 днів.

Температура: +16...+23°С.

Внесення добрив: на 1 м2 — 2 ст. ложки нітрофоски, склянка золи, піввідра гнойового перегною.

Особливі вимоги: перед посівом насіння буряка необхідно загорнути у вологу тканину на 3 діб і тримати в теплому місці. При посіві зберігати відстань 30 см між борозенками, 10-12 см між насінням. Перед посівом борозенки полити гарячим розчином марганцевокислого калію червоного кольору. Сіяти негусто і після сходів прорідити. Прополку провести відразу ж після появи перших паростків, робити це дуже акуратно, щоб не пошкодити коріння. Землю в міжряддях розпушити грабельками. Поливати і розпушувати грунт 1 раз в тиждень.

Сорти буряка

Єгипетська плоска

Середньостиглий сорт. Коренеплід плоский, масою 300-500 р. М'якуш темно-червоний з фіолетовим відтінком, соковитий. Сорт стійкий до израстанию і засух. Рекомендований для осінньо-зимового споживання.

Циліндра

Середньостиглий сорт. Коренеплід циліндричний, з загостреним кінчиком і рівною поверхнею, масою 250-600 м, легко висмикується з грунту. М'якоть темно-червона, без кілець, солодка. Використовується для зберігання і консервації.

Нобол

Ранньостиглий сорт. Коренеплід округлий, гладенький, масою 250-300 р. М'якоть інтенсивного темно-бордового кольору, без яскраво виражених внутрішніх радіальних кілець. Універсальний сорт для отримання ранньої пучкової продукції до середини червня. Добре зберігається. Стійкий до стрілкування.

Червоний куля

Середньостиглий сорт. Коренеплід округлий, масою 300 р. М'якоть темно-червона, без яскраво виражених концентричних кілець. Один з кращих сортів для безпосереднього вживання в їжу, переробки і тривалого зберігання.

Бордо 237

Середньостиглий сорт. Має коренеплід округлий, з невеликою голівкою, масою відстані 230-500 р. М'якуш темно-червоний з бордовим відтінком, соковитий, ніжний, цукрова. Сорт стійкий до високих температур і хвороб.

Носівський плоский

Середньостиглий сорт. Коренеплід плоско-округлої форми, масою 250-300 р. М'якоть соковита, щільна, ніжна. Сорт стійкий до израстанию і нестачі вологи. Придатний для тривалого зберігання. Володіє відмінними смаковими якостями.

Детройт

Середньостиглий сорт. Коренеплід округлий, гладенький, масою 100-200 р. М'якоть темно-червона, без кольцеватости. Сорт добре переносить похолодання, стійкий до израстанию.

Буряк сахарний Авторитетний

Односім'яний диплоїдний гібрид. Характеризується стабільною врожайністю і високим приростом маси цукру в осінній період.